Interwencje 23-30.10.2017

W okresie od  23.10 do 30.10.2017 na terenie powiatu węgrowskiego zanotowano:

12 zdarzeń, przy których interweniowały jednostki ochrony przeciwpożarowej w tym: 

2 pożary, 9 miejscowych zagrożeń i 1 alarm fałszywy.

 

 

 

27.10.2017 –  Ruchna gm. Liw – Pożar budynku gospodarczego.

Po dotarciu we wskazane miejsce zastępów PSP i OSP stwierdzono iż pali się budynek gospodarczy konstrukcji murowano – drewnianej, kryty blachą o wymiarach 4m x 6m. Zastępy podały dwa prądy wody w natarciu doprowadzając do lokalizacji pożaru. Po przeprowadzeniu drobnych prac rozbiórkowych i wyniesieniu zgromadzonej w nim słomy i drewna pożar całkowicie ugaszono.

 

27.10.2017 – Węgrów-  pożar samochodu.

            Po dotarciu we skazane miejsce zastępu JRG PSP stwierdzono, iż pali się samochód osobowy Skoda Fabia. Zastęp podał prąd wody w natarciu na płonącą komorę silnika doprowadzając do lokalizacji i ugaszenia pożaru.

 

29.10.2017 –Śnice- gm. Liw–  zderzenie trzech pojazdów.

            Po dotarciu na miejsce zastępów PSP i OSP stwierdzono ze doszło do zderzenia trzech samochodów osobowych w których łącznie podróżowało 9 osób w tym 4 dzieci. Na miejscu był zespół ratownictwa medycznego, który udzielał pomocy dwojgu poszkodowanym dzieciom. Pozostali uczestnicy nie odnieśli obrażeń ciała. Uszkodzone pojazdy zajmowały jeden pas ruchu, jeden z pojazdów znajdował się w rowie. Zastępy zabezpieczyły pojazdy odłączając akumulatory i kierowały ruchem drogowym do czasu przybycia policji.

 

W wyniku silnego wiatru, jednostki ochrony przeciwpożarowej wyjeżdżały do 3 powalonych drzew. 

Link1 | Link2 | Link3

Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Węgrowie 

Copyright © 2013. Wszelkie prawa zastrzeżone